Calibre-web - en to uk translation catalogue (313 entries)

en: %(name)s's Profile
uk: Профіль %(name)s

en: (Public)
uk: (Публічно)

en: About
uk: Про програму

en: Actions
uk: Дії

en: Add
uk: Додати

en: Add Domain
uk: Додати домен

en: Add Identifier
uk: Додати ідентифікатор

en: Add new user
uk: Додати користувача

en: Add to archive
uk: Додати в архів

en: Add to shelf
uk: Додати на книжкову полицю

en: Admin
uk: Адмін

en: Admin User
uk: Керування сервером

en: Admin page
uk: Сторінка адміністратора

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Advanced Search
uk: Розширений пошук

en: All
uk: Всі

en: Allow
uk: Дозволити

en: Allow Changing Password
uk: Дозволити зміну пароля

en: Allow Downloads
uk: Дозволити завантажувати з сервера

en: Allow Edit
uk: Дозволити редагування книг

en: Allow Editing Public Shelves
uk: Дозволити редагування публічних книжкових полиць

en: Allow Uploads
uk: Дозволити завантаження на сервер

en: Allowed Tags
uk: Дозволені теги

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Anonymous Browsing
uk: Анонімний перегляд

en: Archived
uk: Заархівовано

en: Archived Books
uk: Архівні книжки

en: Are you sure you want to delete this shelf?
uk: Ви справді хочете видалити книжкову полицю?

en: Are you sure you want to restart?
uk: Впевнені що хочете перезавантажити?

en: Attachment Size Limit
uk: Обмеження розміру вкладення

en: Authenticate Google Drive
uk: Автентифікація Google Drive

en: Author
uk: Автор

en: Authors
uk: Автори

en: Authors in this Library
uk: Авторів в цій бібліотеці

en: Autodetect
uk: Автовизначення

en: Back
uk: Назад

en: Basic Configuration
uk: Настройки сервера

en: Best
uk: Краще

en: Book Details
uk: Деталі

en: Book Title
uk: Назва книги

en: Book has been added to shelf: %(sname)s
uk: Книга додана на книжкову полицю: %(sname)s

en: Book has been removed from shelf: %(sname)s
uk: Книга видалена з книжкової полиці: %(sname)s

en: Books
uk: Книжки

en: Books List
uk: Список книжок

en: Books in this Library
uk: Книг в цій бібліотеці

en: Books ordered by Author
uk: Книги відсортовані за автором

en: Books ordered by category
uk: Книги відсортовані за категоріями

en: Books ordered by series
uk: Книги відсортовані за серією

en: Books per Page
uk: Кількість книг на сторінці

en: Browse
uk: Перегляд

en: Calibre Database Directory
uk: Папка Calibre DB

en: Callback domain is not verified, please follow steps to verify domain in google developer console
uk: Домен зворотнього зв'язку не підтверджено. Виконайте дії для підтвердження домену, будь-ласка

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancelled
uk: Відмінено

en: Categories
uk: Категорії

en: Categories in this Library
uk: Категорій в цій бібліотеці

en: Category: %(name)s
uk: Категорія: %(name)s

en: Change order of Shelf: '%(name)s'
uk: Змінити розташування книжкової полиці '%(name)s'

en: Check for Update
uk: Перевірка оновлень

en: Choose File Location
uk: Оберіть розташування файлу

en: Choose a username
uk: Виберіть ім'я користувача

en: Click the cover to load metadata to the form
uk: Натисніть на обкладинку, щоб отримати метадані

en: Close
uk: Закрити

en: Comments
uk: Коментарі

en: Configuration
uk: Налаштування сервера

en: Connection error
uk: Помилка зʼєднання

en: Convert book
uk: Конвертувати книгу

en: Convert from:
uk: Конвертувати з:

en: Convert to:
uk: Конвертувати в:

en: Create a Shelf
uk: створити книжкову полицю

en: Create an API Key
uk: Отримати ключ API

en: Create/View
uk: Створити/Переглянути

en: Current Version
uk: Поточна версія

en: Database connections are closed
uk: З'єднання з базою даних закрите

en: Default Settings for New Users
uk: Налаштування по замовчуванню для нових користувачів

en: Default Visibilities for New Users
uk: Можливості за замовчуванням для нових користувачів

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete Book
uk: Видалити книгу

en: Delete User
uk: Видалити цього користувача

en: Delete formats:
uk: Видалити формати:

en: Delete this Shelf
uk: Видалити цю книжкову полицю

en: Denied Domains (Blacklist)
uk: Заборонені домени (Чорний список)

en: Denied Tags
uk: Заборонені теги

en: Deny
uk: Заборонити

en: Description
uk: Опис

en: Description:
uk: Опис:

en: Details
uk: Деталі

en: Direction
uk: Напрям

en: Discover
uk: Огляд

en: Discover (Random Books)
uk: Огляд (випадкові книги)

en: Download
uk: Завантажити

en: Downloading update package
uk: Завантаження оновлень

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Drag to Rearrange Order
uk: Перетягніть для змінення порядку

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Denied Tags
uk: Змінити заборонені теги

en: Edit Email Server Settings
uk: Змінити налаштування SMTP

en: Edit Metadata
uk: Редагувати метадані

en: Edit User %(nick)s
uk: Змінити користувача %(nick)s

en: Edit a shelf
uk: Змінити книжкову полицю

en: Enable Anonymous Browsing
uk: Дозволити анонімний перегляд

en: Enable Magic Link Remote Login
uk: Включити віддалений логін ("magic link")

en: Enable Public Registration
uk: Дозволити публічну реєстрацію

en: Enable Uploads
uk: Дозволити завантаження книг на сервер

en: Encryption
uk: SSL

en: Ended
uk: Закінчено

en: Enter Tag
uk: Введіть тег

en: Enter comments
uk: Введіть коментар

en: Enter domainname
uk: Введіть домен

en: Error
uk: Помилка

en: Error opening shelf. Shelf does not exist or is not accessible
uk: Помилка при відкриванні полиці. Полиця не існує або до неї відсутній доступ

en: Exclude Languages
uk: Виключити мови

en: Exclude Series
uk: Виключити серії

en: Exclude Tags
uk: Виключити теги

en: Extensions
uk: Розширення

en: External Port
uk: Зовнішній порт

en: Feature Configuration
uk: Особливі налаштування

en: Fetch Metadata
uk: Отримати метадані

en: File format: %(format)s
uk: Формат файлу: %(format)s

en: File formats
uk: Формати файлів

en: File formats list
uk: Список форматів файлу

en: File to be uploaded must have an extension
uk: Завантажувальний файл повинен мати розширення

en: Finished
uk: Завершено

en: From Email
uk: Відправник

en: From:
uk: Від:

en: General error
uk: Помилка

en: Google Drive Calibre folder
uk: Папка Calibre в Google Drive

en: HTTP Error
uk: HTTP помилка

en: Height
uk: Висота

en: Hide
uk: Сховати

en: Hot Books
uk: Популярні книги

en: Hot Books (Most Downloaded)
uk: Популярні книги (найбільш завантажувані)

en: Identifiers
uk: Ідентифікатори

en: In Library
uk: У бібліотеці

en: Installed Version
uk: Встановлена версія

en: Invalid role
uk: Не правильна роль

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Language
uk: Мова

en: Language of Books
uk: Показувати книги на мовах

en: Language: %(name)s
uk: Мова: %(name)s

en: Languages
uk: Мови

en: Library Statistics
uk: Статистика бібліотеки Calibre

en: List
uk: Список

en: Listen in Browser
uk: Прослухати в браузері

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Locale
uk: Локалізація

en: Location and name of logfile (calibre-web.log for no entry)
uk: Розташування і назва логфайлу (calibre-web.log for no entry)

en: Location of Calibre Database
uk: Розташування БД Calibre

en: Log Level
uk: Рівень логування

en: Log in with Magic Link
uk: Увійдіть в систему за допомогою magic link

en: Logfile Configuration
uk: Logfile налаштування

en: Login
uk: Ім'я користувача

en: Login type
uk: Тип логіну

en: Logout
uk: Вийти

en: Mark As Read
uk: Відмітити як прочитане

en: Mark As Unread
uk: Відмітити як не прочитане

en: Maximum Duration
uk: Максимальний час завдання

en: Merge
uk: Обʼєднати

en: More by
uk: Більше за

en: Next
uk: Далі

en: Nightly
uk: Нічний

en: No
uk: Ні

en: No. of Random Books to Display
uk: Кількість показаних випадкових книг

en: None
uk: Ні

en: OAuth Settings
uk: Налаштування OAuth

en: OK
uk: Ok

en: Once verified, you will automatically be logged in on this device.
uk: Після цього ви автоматично ввійдете в систему на цьому пристрої.

en: Oops! Invalid Username or Password.
uk: Помилка в імені користувача або паролі

en: Oops! Please complete all fields.
uk: Будь-ласка, заповніть всі поля!

en: Oops! Selected book is unavailable. File does not exist or is not accessible
uk: Неможливо відкрити книгу. Файл не існує або немає доступу.

en: Oops! There was an error sending book: %(res)s
uk: Помилка при відправці книги: %(res)s

en: Password
uk: Пароль

en: Perform Update
uk: Встановити оновлення

en: Please configure the SMTP mail settings first.
uk: Будь-ласка, спочатку сконфігуруйте параметри SMTP

en: Popular publications from this catalog based on Downloads.
uk: Популярні книги в цьому каталозі, на основі кількості завантажень

en: Popular publications from this catalog based on Rating.
uk: Популярні книги з цього каталогу на основі рейтингу

en: Port
uk: Порт

en: Previous
uk: Попередній перегляд

en: Program
uk: Програма

en: Progress
uk: Прогрес

en: Public Registration
uk: Публічна реєстрація

en: Published
uk: Опубліковано

en: Published Date
uk: Опубліковано

en: Published Date From
uk: Дата публікації з

en: Published Date To
uk: Дата публікації до

en: Published after
uk: Опубліковані після

en: Published before
uk: Опубліковано до

en: Publisher
uk: Видавець

en: Publisher: %(name)s
uk: Видавництво: %(name)s

en: Publishers
uk: Видавництва

en: Publishing Date
uk: Дата публікації

en: Random Books
uk: Випадковий список книг

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Rating <= %(rating)s
uk: Рейтинг <= %(rating)s

en: Rating >= %(rating)s
uk: Рейтинг >= %(rating)s

en: Rating: %(rating)s stars
uk: Рейтинг: %(rating)s зірок

en: Rating: None
uk: Рейтинг: Відсутній

en: Ratings
uk: Рейтинги

en: Ratings list
uk: Список рейтингів

en: Read
uk: Прочитано

en: Read Books
uk: Прочитані книги

en: Read in Browser
uk: Відкрити в браузері

en: Reflow text when sidebars are open.
uk: Переформатувати текст, коли відкриті бічні панелі.

en: Register
uk: Зареєструватись

en: Register New Account
uk: Зареєструвати нового користувача

en: Regular Expression for Ignoring Columns
uk: Regexp для ігнорування стовпців

en: Regular Expression for Title Sorting
uk: Regexp для сортування по назві

en: Remember Me
uk: Запам'ятати мене

en: Remove
uk: Видалити

en: Replacing files
uk: Заміна файлів

en: Requesting update package
uk: Перевірка оновлень

en: Reset user Password
uk: Скинути пароль користувача

en: Restart
uk: Перезавантажити

en: Restore from archive
uk: Відновити з архіву

en: Results for:
uk: Результати для:

en: Revoke
uk: Скасувати

en: Rotate
uk: Повернути

en: Run Time
uk: Тривалість

en: SMTP Hostname
uk: SMTP-сервер

en: SMTP Login
uk: SMTP логін

en: SMTP Password
uk: Пароль SMTP

en: SMTP Port
uk: SMTP-порт

en: SSL Keyfile location (leave it empty for non-SSL Servers)
uk: Розташування ключових слів SSL (залиште його порожнім для серверів, які не використовують SSL)

en: SSL certfile location (leave it empty for non-SSL Servers)
uk: Розташування сертифіката SSL (залиште його порожнім для серверів, які не використовують SSL)

en: Save
uk: Зберегти

en: Scheduled Tasks
uk: Заплановані завдання

en: Search
uk: Пошук

en: Search error!
uk: Помилка пошуку!

en: Select...
uk: Обрати...

en: Series
uk: Серії

en: Series in this Library
uk: Серій в цій бібліотеці

en: Series: %(serie)s
uk: Серії: %(serie)s

en: Server Configuration
uk: Налаштування серверу

en: Server Port
uk: Порт сервера

en: Settings
uk: Налаштування

en: Share with Everyone
uk: зробити книжкову полицю доступною для всіх?

en: Shelf %(title)s changed
uk: Книжкова полиця %(title)s змінена

en: Shelf %(title)s created
uk: Створена книжкова полиця %(title)s

en: Shelf: '%(name)s'
uk: Книжкова полиця: '%(name)s'

en: Show
uk: Показати

en: Show All
uk: Показати всі

en: Show Hot Books
uk: Показувати популярні книги

en: Show Random Books
uk: Показувати випадкові книги

en: Show Random Books in Detail View
uk: Показувати випадкові книги при перегляді деталей

en: Show Top Rated Books
uk: Показувати книги з найвищим рейтингом

en: Show recent books
uk: Показувати останні книги

en: Show unread
uk: Показати не прочитані

en: Shutdown
uk: Вимкнути

en: Source
uk: Джерело

en: Stable
uk: Стабільний

en: Standard Theme
uk: Стандартна тема

en: Start
uk: Старт

en: Started
uk: Розпочато

en: Statistics
uk: Статистика

en: Status
uk: Статус

en: Stopping server
uk: Сервер зупиняється

en: Success! Please return to your device
uk: Вдалося! Будь-ласка, поверніться до вашого пристрою

en: Success! You are now logged in as: %(nickname)s
uk: Ви увійшли як користувач: '%(nickname)s'

en: System Statistics
uk: Статистика системи

en: Tag not found
uk: Тег не знайдено

en: Tags
uk: Теги

en: Task
uk: Завдання

en: Tasks
uk: Завдання

en: The latest Books
uk: Останні книги

en: Theme
uk: Тема

en: There was an error
uk: Сталась помилка

en: This book will be permanently erased from database
uk: Книга буде видалена з БД Calibre

en: Title
uk: Заголовок

en: To:
uk: До:

en: Toggle Navigation
uk: Включити навігацію

en: Token has expired
uk: Час дії токено вичерпано

en: Token not found
uk: Токен не знайдено

en: Top Rated Books
uk: Книги з найкращим рейтингом

en: Trusted Hosts (Comma Separated)
uk: Довірені хости (розділені комою)

en: UI Configuration
uk: Конфігурація інтерфейсу

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unknown Status
uk: Невідомий статус

en: Unknown command
uk: Невідома команда

en: Unread Books
uk: Непрочитані книги

en: Unzipping update package
uk: Розпакування оновлення

en: Update Channel
uk: Канал оновлення

en: Update failed:
uk: Оновлення неуспішне:

en: Update finished, please press okay and reload page
uk: Оновлення встановлені, натисніть ok і перезавантажте сторінку

en: Updating, please do not reload this page
uk: Встановлення оновлень, будь-ласка, не оновлюйте сторінку

en: Upload
uk: Додати нову книгу

en: Upload Format
uk: Формат завантаження

en: Uploading...
uk: Завантаження...

en: Uploads
uk: Загрузка на сервер

en: Use Google Drive?
uk: Використовувати Google Drive?

en: User
uk: Користувач

en: User '%(nick)s' deleted
uk: Користувача '%(nick)s' видалено

en: User '%(nick)s' updated
uk: Користувача '%(nick)s' оновлено

en: User '%(user)s' created
uk: Користувач '%(user)s' додан

en: User not found
uk: Користувача не знайдено

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Users
uk: Список користувачів

en: Version
uk: Версія

en: Version Information
uk: Інформація про версію

en: Vertical
uk: Вертикально

en: View
uk: Показати

en: View Book on Save
uk: переглянути книгу після редагування

en: View Configuration
uk: Переглянути налаштування

en: View Logs
uk: Переглянути логи

en: Waiting
uk: Очікує

en: Width
uk: Ширина

en: Yes
uk: Так

en: Your Email
uk: Ваш email-адрес

en: and hard disk
uk: і з диску

en: edit metadata
uk: змінити метадані

en: not installed
uk: не встановлено

en: via
uk: через

en: {} Stars
uk: {} зірок

en: {} users deleted successfully
uk: {} користувачі видалені успішно
